Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
0

WYNAJMĘ LOKAL 90 m2 wysoki PARTER Z WITRYNĄ ŚRÓDMIEŚCIE CENTRUM GORZÓW WIELKOPOLSKI.

Do WYNAJĘCIA lokal użytkowy o pow. 90 m2, na wysokim parterze z dużą witryną w śródmieściu - centrum Gorzowa Wlkp.. W związku z adaptacją części piwnicy lokal został powiększony o 20 m2 i łączna powierzchnia wynosi obecnie 90 m2.

Lokal posiada samodzielne wejście bezpośrednio z ulicy (ciąg pieszo - jezdny) i składa się z 4 pomieszczeń, zaplecza socjalnego oraz toalety.

Okna PCV z szybami antywłamaniowymi oraz kratami od strony podwórka. Wykończenie lokalu: na podłogach panele, terakota, ściany malowane.

Lokal przystosowany do prowadzenia salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, z wszelkimi przyłączami wodno - kanalizacyjnymi.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska.

MIESIĘCZNY KOSZT NAJMU: 1.700 zł netto miesięcznie + VAT + opłaty (czynsz administracyjny z wodą i ogrzewaniem w granicach 580 zł) + prąd) + kaucja.

Zapraszam na prezentację!

Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu