Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
2

REZERWACJA DO 01 PAŻDZIERNIKA - DO WYNAJĘCIA LOKAL PARTER Z WITRYNĄ 64 m2 GÓRCZYN GORZÓW WIELKOPOLSKI.

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 64 m2, usytuowany na parterze III kondygnacyjnego, nowego budynku oddanego do użytku w 2009 roku, na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy (ciąg pieszo - jezdny). Lokal wyposażony jest w pomieszczenie socjalne, toaletę. Duża powierzchnia reklamowa na zewnątrz lokalu ze względu na dużą ilość okien witrynowych. Lokal komfortowo wykończony zgodnie z obowiązującymi trendami, z możliwością adaptacji przez Najemcę według potrzeb.

Ogrzewanie miejskie. Możliwość odkupienia klimatyzacji za 1300 zł.

Atutem nieruchomości jest dogodna lokalizacja na dobrze rozwiniętym osiedlu z pełna infrastrukturą, w bliskim sąsiedztwie z centrum handlowym "Galeria Panorama", "Kupiec Gorzowski" oraz Hipermarket "Tesco". Bezpośrednio przed lokalem znajduje się wiele bezpłatnych miejsc parkingowych.

MIESIĘCZNY KOSZT NAJMU: 2.500 zł (nie ma VAT-u) + opłaty eksploatacyjne w granicach 500 zł (w tym czynsz administracyjny z wodą i ogrzewaniem) + prąd + kaucja

NUMER OFERTY W BIURZE: 221/710/OLW

SPRAWDZAJ CODZIENNIE NOWE OFERTY BEZPOŚREDNIO NA NASZEJ STRONIE:
WWW.LCN-NIERUCHOMOSCI.PL

Lubuskie Centrum Nieruchomości
Eliza Nurek kom. 608 051 151
pośrednik nieruchomości, licencja państwowa nr 11060

  • Witryna: Tak
Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu