Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
18 000 PLN
Powierzchnia
221 m2
Liczba pokoi
3

DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY W CENTRUM MIASTA GORZOWA WLKP.

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY o pow. 221 m2 w Gorzowie Wlkp., z wejściem bezpośrednio z ulicy, wybudowany w technologii tradycyjnej.

Lokal obecnie składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia magazynowego, socjalnego i sanitarnego. Konstrukcja budynku pozwala na dowolną adaptację pomieszczeń.

Witryny wystawowe na całą szerokość budynku, wykonane z profili aluminiowych ze szkłem termoizolacyjnym.

Instalacje: elektryczna miedziana 220 i 380 V, wodociągowa i centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, wentylacja mechaniczna wyciągowo - nadmuchowa, klimatyzacja.

System alarmowy.

Doskonała lokalizacja przy nowo wyremontowanych głównych ulicach miasta, o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszo - jezdnym, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej.

Ogólnodostępne parkingi.

MIESIĘCZNY KOSZT NAJMU: 18.000 zł netto + 23% VAT + zużycie mediów + kaucja.

Zapraszam na prezentację.

  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu