Czechów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
179 000 PLN
Powierzchnia
2 734 m2

REZERWACJA - DZIAŁKA 2734 m2 CZECHÓW Z PIĘKNYM WIDOKIEM.

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 27,34 arów w Czechowie, tylko 3 km od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Działka w kształcie prostokąta, o szerokości od frontu 21 metrów i długości ok. 120 m, rodzaj użytku klasa R IV i V. Sąsiednie działki zabudowane domami jednorodzinnymi. Możliwość bezpośredniego wjazdu z drogi asfaltowej powiatowej (jest już zgoda z dróg).

Dostępne są wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Nie ma planu zagospodarowania przestrzennego, studium mówi o zabudowie jednorodzinnej.

Doskonała lokalizacja z pięknym widokiem na Wartę, przystanek autobusowy w pobliżu.

CENA: 179.000 zł

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU - POSIADAMY OFERTĘ PONAD 25 BANKÓW.

Zapraszamy na prezentację.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu