Osieki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

DZIAŁKA BLISKO MORZA w miejscowości Osieki

Polecamy na sprzedaż działkę o pow. 10 arów w nadmorskiej miejscowości Osieki, gminie Sianów, powiat koszaliński, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowo - rekreacyjną.

Media: prąd, własne ujęcie wody i szambo we własnym zakresie. Działka zbliżona do prostokąta (przybliżone wymiary 25x42m), teren płaski, klasa RIVb.

Warunki zabudowy nie były wydane, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania Uchwała XLIII/182/96.

Sąsiednie działki zabudowane budynkami jednorodzinnymi. Świetna lokalizacja z bliskim dostępem do plaży jeziora Jamno (ok. 130 m) i morza ok. 2,5 km.

CENA za działkę: 125.000 zł

Polecamy i zapraszamy na prezentację.

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU, POSIADAMY OFERTĘ PONAD 25 BANKÓW!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu