Karsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
140 000 PLN
Powierzchnia
76 m2
Liczba pokoi
2

Do sprzedania jeden segment budynku szeregowego o pow. 76 m2 (istnieje możliwość zagospodarowania dodatkowych 52 m2 na poddaszu, gdzie doprowadzono już prąd, wodę i kanalizację), posadowiony na działce o przybliżonej powierzchni 460 m2 w miejscowości Karsko (poczta Dolice - województwo zachodniopomorskie, powiat pyrzycki, w gminie Przelewice), znajdującej się 18 km od Pyrzyc, 26 km od Stargardu Szczecińskiego i ok. 54 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: wchodzimy do przedsionka, następnie kuchni, a z niej: albo do salonu ok. 25 m2 i z salonu do sypialni ok. 25 m2, albo z kuchni do korytarzyka ze schodami na strych (do zagospodarowania) i włazem do piwnicy oraz do łazienki z toaletą.

Cała działka ma powierzchnię 460 m2, z czego mniejsza część ok 20 m2 jest z tyłu budynku od strony salonu.
Od frontu natomiast wychodzi się z domu najpierw na ulicę wewnętrzną dojazdową, gruntową, wspólną dla wszystkich mieszkańców, a za nią druga część działki ok. 220 m2.

Całość podpiwniczona. W 2009 r. przeprowadzono remont budynku i tak: w pokojach położono gładź szpachlową na ścianach i sufitach, na podłogach panele a w kuchni i łazience glazurę i terakotę, wymienione instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.
Okna PCV nowszego typu. Dach pokryty papą.

Ogrzewanie kominkowe, a w łazience dodatkowo zamontowano grzejnik elektryczny z nadmuchem.

W cenie pozostaje umeblowanie kuchni. Mieszkanie jest bezczynszowe.
Do sklepu i szkoły tylko 2 km. Niecałe 2 km do jeziora.

CENA: 140.000 zł

Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu