Gorzów Wielkopolski, Zawarcie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
850 000 PLN
Powierzchnia
242 m2
Liczba pokoi
6

Na sprzedaż dom wolnostojący w Gorzowie Wlkp. w rejonie dzielnicy Zakanale o powierzchni zabudowy 197 m2 i całkowitej 398 m2, posadowiony na działce o pow. 1562 m2.

Budynek ma dwa niezależne wejścia oraz cztery tarasy/balkony. Rozkład pomieszczeń:

Piwnica -156 m2 pod całym budynkiem, może być wykorzystana na działalność gospodarczą - 5 pomieszczeń i duży garaż jednostanowiskowy. Drugi garaż, wolnostojący, jednostanowiskowy, metalowy.

Parter - 143 m2 z osobnym wejściem, składa się z łazienki 13m2, salon 31m2, pokój 1 18m2, pokój 2 25m2, kuchnia 17m23 i garderoba.

Piętro - 99 m2 - składa się z: pokój 1 23m2, pokój 2 21 m2, pokój 3 20m2, pomieszczenie pod zabudowę kuchni, łazienka z toaletą.

W domu zostają meble w kuchni robione na wymiar oraz wyposażenie kuchni: zmywarka, kuchenka gazowa z wyciągiem, piekarnik elektryczny, stół oraz stała zabudowa szaf robionych na wymiar.

Okna drewniane skrzynkowe. Parapety - wszystkie marmurowe. Dach - dachówka ceramiczna. Ściany dwuwarstwowe, ocieplane wewnątrz (wełna) i na zewnątrz (styropian). Podłogi wyłożone panelami oraz terakotą. W budynku system alarmowy.

Pełne media: woda, kanalizacja, prąd i gaz. Ogrzewanie: piec uniwersalny w piwnicy + kocioł gazowy 2 funkcyjny na parter i piętro, dodatkowo kominek standardowy, wykończony marmurem.

Na terenie ogrodu dodatkowe ujęcie wody, liczne nasadzenia drzew i krzewów. Domofon z dwoma przyciskami na dwa piętra.

Poziom gruntu został podniesiony o około 1m w stosunku do sąsiednich posesji.

Na posesję są dwa wjazdy: jeden od frontu i drugi od bocznej utwardzonej drogi dojazdowej.

  • Liczba balkonów: 4
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Eliza Nurek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu