Santoczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
440 000 PLN
Powierzchnia
231 m2
Liczba pokoi
5

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 posadowiony na działce o pow. 1017 m2 położony w gminie Kłodawa.

Na metraż domu składa się parter, pierwsze piętro oraz użytkowe poddasze, nieruchomość posiada dwa odrębne wejścia co pozwoli na zamieszkanie jej przez dwie rodziny.

W skład powierzchni domu wchodzi:

Na poziomie parteru znajduje się przedpokój, łazienka, dwa pokoje, kuchnia oraz pomieszczenia przechodnie pozwalająca na łatwe przemieszczanie się po między pokojami.

Na pierwszym piętrze posiadającym odrębne wejście znajduje się duży pokój gościnny, kuchnia, łazienka oraz dogodne przejście na cześć użytkowego poddasza stanowiącego jedną spójną całość z możliwością podzielenia go na mniejsze pomieszczenia.

Układ pomieszczeń nieruchomości pozwala również na stworzenie w nim gospodarstwa agroturystycznego, którego powodzenie może gwarantować lokalizacja nieruchomości.

Nieruchomość odbudowana została w 2008 roku od poziomu fundamentów. Ściany zbudowane z cegły czerwonej, próżni, suporeksu oraz ocieplone styropianem 10 cm. W część wybudowanej z suporeksu użyto ocieplenia wełną mineralną 2x5 oraz położono z zewnątrz boazerię. Elewacja w drewnie oraz strukturze silikonowej. Strop nieruchomości drewniany. Na dachu położono blacho dachówkę. Okna PCV w okleinie drewnianej.

Nieruchomość wpisana w rejestr zabytków jako budynek wziesiony w końcu XVIII stulecia – nadaje to nieruchomości niepowtarzalny klimat wczesno klasycznej architektury wiejskiej.

Działka wokół nieruchomości zagospodarowana z licznymi nasadzeniami, niewątpliwy charakter oraz urok ogrodu nadaje otoczenie nieruchomości dorosłym drzewostanem. Teren nieruchomości zabezpieczony matą przed zarastaniem chwastami. Dodatkowo dla wygody właścicieli ogród posiada własne ujecie wody do podlewania.

Przepiękna zabytkowa nieruchomość w malowniczej okolicy to zapewne niebywałe połączenie świadczące o atrakcyjności nieruchomości. Dom otoczony lasami, w sąsiedztwie licznych jezior jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

CENA : 440.000,00 + VAT 23%

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE Z DOPŁATĄ W NOWYM BUDOWNICTWIE.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Ogród: Tak
 • Teren strzeżony: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Alarm: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ciepła woda: Piec elektryczny
 • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne, Kominkowe

Lubuskie Centrum Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubuskie Centrum Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lcn-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu